Житомирський бронетанковий цьогоріч отримає у 2,5 рази більше замовлень, ніж торік

Житомирський бронетанковий цьогоріч отримає у 2,5 рази більше замовлень, ніж торік

На Житомирщині зросли показники промисловості у два рази.

Житомирський бронетанковий завод у цьому році отримає у 2,5 рази більше замовлення, ніж торік. Про це повідомив під час робочого візиту 30 березня прем’єр – міністр України Володимир Гройсман. Також планується збільшення державного фінансування.

За словами прем’єр – міністра України, промисловий потенціал Житомирщини є дуже великим.

«Ми маємо за перших декілька місяців цього року зростання всіх показників, у тому числі по промисловому виробництві Житомирської області. Наголошую на тому, що ось це підприємство, яке ми сьогодні відвідуємо (бронетанковий завод – ред.) у 2017 році завдяки тому, що ми зробили чіткий пріоритет на імпортне заміщення та на розвиток української промисловості, отримає замовлення у два з половиною рази більше, ніж це було в минулому році. Це означає, що 800 людей, які працюють тут, будуть мати роботу, нормальну зарплату і будуть мати абсолютну стабільність і прогнозованість свого життя», – сказав Гройсман.

До слова, на Житомирському бронетанковому заводі планують створити нову дільницю для модернізації оптико-електронних виробів. Завдяки цьому військову оптику будуть модернізовувати за європейськими технологіями. 

Нагадаємо, що Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод», відвідали фахівці республіки Уганда. У державного підприємства «Житомирський бронетанковий завод» – новий керівник.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment