Житомирський «Міський інформаційний центр» очолив колишній податківець

Житомирський «Міський інформаційний центр» очолив колишній податківець

Сухомлин підписав розпорядження.

Директором КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради призначили Валентина Харченка. Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови від 26 червня.

«Розглянувши подання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фещенка О. А. від 23.06.17, заяву Харченка В. І., відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 65 Господарського кодексу України, призначити з 27 червня 2017 року Харченка Валентина Івановича на посаду  директора комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради та укласти з ним контракт  на термін з 27 червня 2017 року по 27 червня 2018 року», – йдеться у розпорядженні.

Відповідно до декларації, поданої 19 березня 2017 року, Валентин Харченко працював у Житомирській ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області начальником відділу. За минулий рік його заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, становила 81 тис. 926 грн.

Нагадаємо, начальником управління охорони здоров’я ОДА призначили Миколу Суслика. Порошенко звільнив начальника СБУ в Житомирській області та призначив нового.

Leave a Comment