Житомирський студент став найсильнішим молодим борцем світу у вазі до 63 кг

У грецьких Афінах 5 вересня завершився перший медальний день Чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед кадетів. У вазі до 63 кг «золото» для України та звання «Чемпіона світу-2017» виборов український борець, першокурсник факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Мірошник. Про це повідомила прес-служба університету.

«З 4 по 10 вересня у грецьких Афінах триває Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед кадетів. Змагання у рамках світової першості розпочали представники греко-римського стилю, продовжують дівчата, а у заключні дні медалі розіграють вільники. Кадетський чемпіонат Світу, як і до цього чемпіонат Європи проходить у форматі, відмінному від інших змагань UWW. Борці змагаються два дні: в перший – кваліфікаційні раунди, втішні сутички та півфінали, а у другий – фінали за золото і бронзу», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, 5 вересня завершився перший медальний день Чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед кадетів. Молоді борці визначили найсильніших кадетів на планеті в п’яти вагах – 50, 54, 58, 63 і 100 кг. Серед найсильніших – двоє представників греко-римської боротьби України. У вазі до 63 кг «золото» для країни та звання «Чемпіона світу-2017» виборов український борець, першокурсник факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Мірошник. Він обіграв спортсменів з Польщі, Албанії, Болгарії та Росії, а у головному фіналі перед Дмитром не встояв іранський борець Мустафа Каєд Хордех.

Нагадаємо, що у квітні 2017 року Дмитро на чемпіонаті України з греко-римської боротьби виборов “золото” і отримав ліцензію на чемпіонат Європи – 2017 серед кадетів.