Житомирський суд примусово повернув додому громадянку Росії

Житомирський суд примусово повернув додому громадянку Росії

З початку року 23 особи відправили до країн походження.

Відповідно до рішення Корольовського районного суду міста Житомира, громадянку Російської Федерації примусово відправили до пункту пропуску на Чергінівщині. Про це повідомила прес-служба управління Державної міграційної служби України у Житомирській області.

«13 червня цього року працівниками Корольовського районного відділу в м. Житомирі УДМС України в Житомирській області через Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, здійснене примусове видворення до пункту пропуску «Сеньківка» Городнянського району Чернігівської області громадянки Російської Федерації», – йдеться у повідомленні.

Відповідні підготовчі роботи провели працівники управління міграційної служби області та районного відділу міграційної служби.

«Як результат – рішення Корольовського районного суду міста Житомира про примусове видворення за межі України», – поінформували у прес-службі.

Загалом в області під час проведення операції «Кордон – 2016» уже прийнято 23 рішення про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства до країн походження, в тому числі два рішення про заборону в’їзду в Україну на 3 роки.

Нагадаємо, на Житомирщині заблукали троє нелегалів з Індії. Вони подумали, що перебувають у Польщі.

Leave a Comment