Житомирський технологічний університет «захопили» терористи (ФОТО)

Житомирський технологічний університет «захопили» терористи (ФОТО)

За спецоперацією спостерігали за допомогою квадрокоптера.

СБУ 30 червня влаштувала антитерористичні навчання у Житомирі. Місцем  проведення відпрацювань обрали Житомирський державний технологічний університет. Про це повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.????????????????????????????????????

«У ході навчань відпрацьовувалися ведення переговорів із умовними терористами, пошук їхніх спільників, а також у одному з корпусів навчального закладу було проведено спецоперацію зі звільнення «заручників» та знешкодження «терористів». До участі у навчанні також були залучені фахівці Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова», – йдеться у повідомленні.????????????????????????????????????

Військові інституту, використовуючи безпілотний літальний апарат – квадрокоптер, забезпечували штаб Координаційної групи Антитерористичного центру при управлінні СБУ в області онлайн-відеоінформацією про ситуацію безпосередньо у районі проведення «операції».????????????????????????????????????

«В учбових заходах взяли участь співробітники регіональних управлінь СБУ та Нацполіції, ДСНС, Збройних сил України, Національної гвардії, прикордонної та пенітенціарної служб, органів місцевого самоврядування та інших відомств, залучених до державної антитерористичної системи», – уточнили у прес-службі.????????????????????????????????????

На проведеній підсумковій нараді відбулося детальне обговорення кожного етапу та результатів навчання, відкореговано заходи, які дозволять діяти більш ефективно у випадку виникнення реальної загрози.????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Нагадаємо, у Житомирі Служба безпеки України спільно з представниками військової та обласної прокуратур та внутрішньої безпеки Нацполіції викрила поліцейських на хабарі. Раніше офіцери карного розшуку працювали у відділі боротьби з незаконним обігом наркотиків.

Автор фото: прес-служба УСБ України в Житомирській області.

Leave a Comment