Житомирський центр захисту тварин відловлюватиме собак у Малині

Житомирський центр захисту тварин відловлюватиме собак у Малині

Меморандум про співпрацю підписали з малинською мерією.

Малинська міська рада підписала меморандум про співпрацю із житомирським «Центром захисту тварин». Відповідну інформацію на своєму сайті розмістила малинська мерія.

«Уже через декілька місяців після підписання меморандуму можна очікувати на практичну допомогу житомирського центру, а це відлов, транспортування, стерилізація та вакцинація вуличних чотирилапих. З міського бюджету на це, зрозуміло, потрібні будуть кошти», – йдеться у повідомленні.

Раніше керівництво КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради вже анонсувало ймовірну співпрацю із Малином та Коростенем щодо відлову та транспортування безпритульних тварин до житомирського центру.

У мережі вдалося знайти інформацію про п’ять центрів захисту тварин. З них лише один, крім житомирського, у місті Миколаєві, існує у форматі комунального підприємства. Ужгородський, хмельницький, чернівецький, львівський та київський центри є громадськими організаціями.

Нагадаємо, що житомирський «Центр захисту тварин» на початку січня отримав у власність майно на 3,5 млн грн від КАТП-0628 Житомирської міської ради. У жовтні керівництво Центру обіцяло, що почне заробляти гроші вже за три роки.

Leave a Comment