Житомирський військовий інститут відзначив чергову річницю свого заснування

Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова  8 грудня відсвяткував чергову річницю з дня заснування.  В обласній філармонії відбулися урочисті заходи та святковий концерт. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

“Привітали інститут зі святом заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.Колектив інститут та курсантський склад отримали відзнаки від облдержадміністрації, обласної та місцевих рад”, – йдеться у повідомленні.

Довідково. Житомирський військовий інститут створено у 1914 році для підготовки фахівців протиповітряної оборони. Нині інститут готує військових та цивільних фахівців у галузях радіотехніки, системної інженерії, інформаційної та кібернетичної безпеки тощо. Інститут має велику наукову школу, досліджує та розробляє роботизовані системи військового призначення.

Нагадаємо, територію біля джерела на Богунії облаштували викладачі та курсанти військового інституту. Мирного неба та перемоги! Як житомиряни вітали військових з Днем Збройних сил України (ВІДЕО).

Автор фото: прес-служба облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *