Житомирських десантників перевели на нову систему харчування (ФОТО)

Навчальний центр Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, який дислокований у Житомирі, перейшов на нову систему харчування за каталогом продуктів. Про це провідомила прес-служба командування ВДВ ЗС України.

Українська армія все ближче підходить до стандартів тилового забезпечення країн НАТО, а також бере до уваги найкращий досвід у системі військового харчування. Протягом кількох місяців, в їдальні навчального центру проводилися капітальні будівельні роботи, змінювалося необхідне обладнання та інтер’єр. А відтепер військовослужбовці мають в асортименті кілька різних страв та десерт”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що це перша частина ВДВ, яка перейшла до системи харчування за новим стандартом. Невдовзі решта військових частин ВДВ також підлягатимуть реформам у харчовому забезпеченні.

Нагадаємо, на загальновійськовому полігоні під Житомиром завершились змагання серед бригад Високомобільних десантних військ на кращий танковий взвод.  Програма змагань підготовлена максимально наближено до стандартів НАТО.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *