Житомирських десантників перевели на нову систему харчування (ФОТО)

Житомирських десантників перевели на нову систему харчування (ФОТО)

Відтепер вона наближена до стандартів НАТО.

Навчальний центр Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, який дислокований у Житомирі, перейшов на нову систему харчування за каталогом продуктів. Про це провідомила прес-служба командування ВДВ ЗС України.

Українська армія все ближче підходить до стандартів тилового забезпечення країн НАТО, а також бере до уваги найкращий досвід у системі військового харчування. Протягом кількох місяців, в їдальні навчального центру проводилися капітальні будівельні роботи, змінювалося необхідне обладнання та інтер’єр. А відтепер військовослужбовці мають в асортименті кілька різних страв та десерт”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що це перша частина ВДВ, яка перейшла до системи харчування за новим стандартом. Невдовзі решта військових частин ВДВ також підлягатимуть реформам у харчовому забезпеченні.

Нагадаємо, на загальновійськовому полігоні під Житомиром завершились змагання серед бригад Високомобільних десантних військ на кращий танковий взвод.  Програма змагань підготовлена максимально наближено до стандартів НАТО.

 

Leave a Comment