Житомирський бронетанковий завод достроково передав ЗСУ чергову партію машин бойової піхоти

Житомирський бронетанковий завод достроково передав ЗСУ чергову партію машин бойової піхоти

Це вже друга передача військової техніки.

Державне підприємство “Житомирський бронетанковий завод”, яке входить до складу Укроборонпрому, передало українським військовим чергову партію БМП-2. Роботи виконані з випередженням графіка та за умов обмеженого фінансування. Про це повідомила пресслужба державного концерну.

Техніку передано відповідно до умов державного контракту, повністю готовою до бойового застосування. Це вже друга передача військової техніки від ЖБТЗ до Збройних сил України у поточному році.

“Колектив заводу завжди відповідально ставився, ставиться і буде ставитися до свого безпосереднього обов’язку щодо зміцнення обороноздатності України. Особливо у цей непростий час”, – зауважив керівник підприємства Геннадій Гращенков.

ДП “Житомирський бронетанковий завод” займається глибокою модернізацією та капітальним ремонтом бойової і спеціальної техніки різних модифікацій: БМП, БРЕМ, БМД, а також машин на їх базі.

Нагадаємо, що 19 квітня Геннадія Гращенкова було призначено новим керівником державного підприємства “Житомирський бронетанковий завод”. Гращенков прийшов на заміну Олексію Жуковцю, якого нині призначено гендиректором ДП “НВК Газотурбобудування “Зоря”-“Машпроект”.

Leave a Comment