Житомирський хор «Gloria» дякує своїм співом за підтримку полякам

Житомирський дитячий хор «Gloria» подякував своїм співом полякам за підтримку України. Цикл концертів «Дякуємо Польщі» розпочався 19 травня у місті Старий Сонч.  Хор діє при Житомирській музичній школі № 1 ім. Б. М. Лятошинського.

Виступи житомирських співаків триватимуть до 24 травня. Перші концерти відбулися на День місцевого самоврядування, на запрошення маршала Малопольського воєводства Вітольда Козловського. Талановитий спів житомирян зачарував слухачів, серед яких були посадовці усього Малопольського воєводства, старости, районні радники, мери, войти та інші представники органів самоврядування.

Особливе захоплення викликав виступ житомирян у будинку культури Криниці Здруй та виконана композиція «Молитва за Україну» Миколи Лисенка.

На концерті панували тепла атмосфера, тривалі оплески, вигуки «Браво!». Глядачі не  відпускали дітей зі сцени та просили ще раз спільно заспівати «Молитву за Україну»,  адже в залі було багато українців.

Зустрічі закінчувалися подвійними подяками – житомирян – за допомогу, глядачів – за унікальний хоровий спів.

Довідково: зразковий дитячий хор «Gloria» (художній керівник та диригент – Заслужена артистка України Наталія Клименко) – 12 разовий володар Гран-Прі, лауреат та дипломант міжнародних конкурсів та фестивалів у Польщі, Франції, Чехії, Німеччині, Угорщині, Болгарії, Італії, Іспанії, Словенії та в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *