Житомирський підприємець, який побив продавчиню, порізав директора магазину та його батька, «сяде» на 5 років

Житомирський підприємець, який побив продавчиню, порізав директора магазину та його батька, «сяде» на 5 років

А також сплатить моральну шкоду.

У Житомирі засуджено до 5 років позбавлення волі чоловіка, який побив продавця та завдав ножових поранень директору магазину і його батьку. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«За результатом розгляду справи вироком Богунського районного суду       м. Житомира особу визнали винним у скоєнні злочинів за ч.ч. 1,4 ст. 296, ч. 1 ст.121 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років.

Установлено, що 43-річний житомирянин, приватний підприємець, у січні минулого року, будучи у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи в одному з магазинів торговельного комплексу, з хуліганських мотивів, почав розхитувати встановлене там обладнання для захисту від крадіжок та заважати покупцям.

Почувши від директора магазину зауваження щодо своїх дій, спершу накинувся на нього з кулаками, а потім дістав ніж і завдав поранень в обличчя. Коли ж до місця події підійшов батько потерпілого, намагаючись захистити сина, зловмисник і на нього накинувся з ножем, завдавши йому поранень в обличчя та ногу. Кулаком в обличчя вдарив і продавчиню, яка попросила дружину хулігана забрати дитину, на очах якої відбувалася подія.

Допомогли потерпілим відвідувачі магазину, які відібрали ніж у зловмисника та викликали швидку медичну допомогу і поліцію», – йдеться у повідомленні.

До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом.  Також судом ухвалено стягнути із засудженого на користь двох потерпілих моральної шкоди на загальну суму 130 тис. грн.

Нагадаємо, у житомирській квартирі раніше судимий чоловік підрізав пенсіонерку та її сина. Сімейна бійка: на Житомирщині чоловік підрізав меншого брата дружини.

Leave a Comment