«Житомиртеплокомуненерго» планує скоротити борг за газ до 70 млн грн

На початок опалювального сезону 2017 – 2018 років КП «Житомиртеплокомуненерго» планує вийти на 70 млн грн боргу за газ. Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

«У минулому році виходили на 110 млн грн. У 2013 році борг був 270 млн грн. Поступово кожен рік погашаємо частину старого боргу. У нас за 2016 рік фактично борги закриті», – сказав міський голова.

За інформацією заступника директора КП «Житомиртеплокомуненерго» Віктора Назарова, відсоток сплати населення за отриману послугу з теплопостачання на сьогодні становить 85 %.

Разом з цим підприємство, за результатами фінансової діяльності за 2016 рік, отримало 54 млн грн збитку, що на 11 млн грн більше від запланованого. Як пояснив заступник директора, причина цього у недоотриманні доходів від усіх груп споживачів та зміна ціни на газ та електроенергію.

До слова, у минулому році центральна міська лікарня № 1 перейшла на альтернативні види палива, завдяки чому упродовж грудня – лютого зекономила понад 700 тис. грн.

Нагадаємо, житомиряни збирають підписи за звільнення директора Теплокомуненерго. Стало відомо, коли у Житомирі закінчиться опалювальний сезон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *