«Житомиртранспорт» більше не обслуговуватиме валідатори у громадському транспорті

Комунальне підприємство «Житомиртранспорт» більше не обслуговуватиме валідатори у громадському транспорті. Таке рішення сьогодні ухвалив виконком міської ради.

Від 1 листопада роботою автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП) опікуватиметься ТОВ «Сіті Кардс Сістемс – Житомир». Підприємство взяло участь у конкурсі, який відбувся 23 жовтня і перемогло в ньому.

Змінити оператора вирішили, кажуть в управлінні транспорту, через численні скарги житомирян. Зокрема, на те, що з банківської картки іноді при одній поїздці списувалися зайві кошти, а при поповненні транспортної картки кошти подеколи надходили лише за кілька днів.

Новий оператор обіцяє модернізацію системи. Зокрема, планує замінити валідатори та запустити мобільний застосунок. Відтепер нова АСОП не друкуватиме квиток, а зчитуватиме QR-код. Ці всі новації обіцяють запровадити протягом найближчих трьох місяців.

«Що стосується вже придбаних житомирянами транспортних карток, то вони працюватимуть і надалі. Це було однією з вимог конкурсу. Оператор також запропонував ставити термінали,  де можна буде купити саму картку.  Це турецький оператор, який інвестував уже в чотири міста України», – заявив начальник управління транспорту Житомирської міської ради Микола Єрмаков.

Нагадаємо, що ще у вересні 2021 року у Житомирській міській раді анонсували пошук нового оператора, який обслуговуватиме валідатори.