«Житомирводоканал» повідомляє про сплату за полив присадибних ділянок

«Житомирводоканал» повідомляє про сплату за полив присадибних ділянок

З 1 травня по 30 вересня за полив присадибних ділянок та городів житомиряни, які не мають лічильників, сплатять 6 тис. 317 грн. Нарахування здійснюються з розрахунку 6 літрів води на квадратний метр на добу.

“Цьогоріч з настанням весняно-літніх польових робіт – з 1 травня по 30 вересня – абонентам приватного сектору, у яких відсутні лічильники, КП «Житомирводоканал» проводитиме нарахування плати за полив садів, присадибних ділянок, городів та теплиць”, – йдеться на сайті міської ради

Полив 1 сотки присадибної ділянки становитиме — 256,01 грн на місяць. Відповідно за ділянку розміром 5 соток абонентам доведеться сплачувати 1280 грн на місяць. Відповідно до чинного законодавства, нарахування за воду здійснюватиметься незалежно від того, чи на присадибній ділянці висаджена городина, чи ні. Саме тому встановлення водоміра дозволить бути раціональним і відповідальним споживачем як в економічному, так і в екологічному аспекті. З метою раціонального водокористування та здійснення нарахувань за фактичне водоспоживання, рекомендуємо усім жителям встановлювати індивідуальні прилади обліку.

Leave a Comment