«Житомирводоканал» придбає електроенергію на понад 70 мільйонів

«Житомирводоканал» придбає електроенергію на понад 70 мільйонів

До тендеру допустили два підприємства з чотирьох.

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» придбає електроенергію на 72 млн 72 тис. грн. Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили 29 жовтня. На участь зголосилися 4 компанії. Серед них ТОВ «АС», яке зареєстроване у Донецькій області та колишній постачальник енергії водоканалу ТОВ «Велінком». Останнє зареєстроване у Києві, а його власницею є жителька Хорошева Ольга Мосійчук. Пропозиції згаданих компаній тендерний комітет «Житомирводоканалу» відхилив.

До аукціону допустили харківське ПАТ ЕК «Барвінок». Згідно із даними реєстру фізичних та юридичних осіб, одним із співвласників компанії є Сергій Брюхович. Він був помічником екс-нардепа від Партії Регіонів. До речі, компанія з однойменною назвою, бенефіціарами якої є ті самі особи, виграла тендер у Запорізької АЕС на суму понад 27 млн грн.

Іншим учасником торгів, які мають відбутися 16 грудня, буде дочірнє підприємство «Луцькводоканалу» «Евода Трейд». Його створили у лютому 2019 року. Статутний капітал становить 120 тис. грн.

Нагадаємо, що у вересні поточного року директор «Житомирводоканалу» дав можливість заробити своєму колишньому роботодавцю. Комунальники на 2 години вимкнули водопостачання по всьому місту через порив труби.

Leave a Comment