«Житомирводоканал» придбає ноутбуки на понад 50 тисяч

«Житомирводоканал» придбає ноутбуки на понад 50 тисяч

Для власних потреб.

«Житомирводоканал» придбає 4 ноутбуки на суму 51 тис. 410 грн. Оголошення про намір укласти договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Оголошення про закупівлю оприлюднили 18 червня. Рішення мають прийняти вже 3 липня. Пропозиція надійшла лише від одного учасника: київського ТОВ «Комел». На придбання техніки планували витратити 57 тис. грн.

В той же час на умови тендеру поскаржилося запорізьке ТОВ «Бі2Сі Електронікс». На їхню думку, вимога щодо надання авторизаційного листа-підтвердження від офіційного дистриб’ютора є дискримінаційною. Цю норму замовник прописав у тендерній документації.

В той же час на «Житомирводоканалі» вважають, що згадана норма не порушує прав учасників тендеру. Адже, аргументують на підприємстві, комп’ютери купують з програмним забезпеченням. А останнє має бути ліцензованим.

Нагадаємо, що «Житомирводоканал» заплатить майже 2,7 млн грн за обслуговування насосів. Сесія Житомирської міської ради поповнила статутний капітал водоканалу на 7,5 млн грн.

Leave a Comment