Житомирводоканал витратить майже 63 тисячі на техобслуговування фонтану на Михайлівській

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» витратить 62 тис. 441 грн 68 коп. на технічне обслуговування фонтану на вулиці Михайлівській. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Тендер на визначення підрядника не проводили. Договір уклали 3 листопада 2022 року. Що саме мають обслуговувати чи ремонтувати на цю суму ‒ невідомо. Адже станом на 10:10 3 листопада сам договір на порталі «Prozorro» не опублікований.

Техогляд та ремонт фонтану проводитиме ТОВ «Акватерм Сервіс». Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, його власником є житомирянин Олег Бомблюк. Як вдалося з’ясувати «Вголос.Zt», він у 2006 році балотувався до Богунської районної ради Житомира від партії «Наша Україна». У тому ж 2006 році від тієї ж політичної сили вперше отримав мандат депутата Житомирської міської ради мер Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що служба автомобільних доріг області оголосила 40-мільйонний тендер на утримання доріг. Житомирська міська рада оголосила майже мільйонний тендер на видалення сухих дерев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *