«Житомирводоканал» витратив за рік майже 300 тисяч на адвокатів

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» Житомирської міської ради вже витратило у 2021 році 287 тис. 600 грн на послуги адвоката. Інформацію про це містить портал публічних закупівель «ProZorro».

Для порівняння: минулого року адвокатські послуги обійшлися підприємству у 38 тис. 700 грн. Примітно, що в цю суму також входило оскарження керівником «Житомирводоканалу» оголошеної йому догани.

За інформацією джерел «Вголос.Zt» на КП «Житомирводоканал», директор підприємства Андрій Нікітін оскаржуватиме також цьогорічну догану від міського голови. Її він отримав за наслідками аварії на головній каналізаційно-насосній станції Житомира.

Якими будуть наслідки цього оскарження — сьогодні говорити зарано. Однак якщо у 2020 році головною підставою для оскарження стало ненадання Нікітіним пояснень щодо інциденту, то цього року у міськраді «перестрахувалися». Окрім пояснень керівника водоканалу врахували також рекомендації спеціально створеної слідчої комісії.

«Перестрахувалися» також на «Житомирводоканалі». Коштом підприємства найняли підприємство, яке мало визначити, наскільки керівництво водоканалу винне у аварії. Щоправда, компетентність цієї фірми у даному питанні є, відверто кажучи, сумнівною. Адже основний вид її діяльності це проведення лекцій та навчань.

Нагадаємо, що в ніч із 6 на 7 жовтня «Житомирводоканал» знову скинув неочищені стоки у річку Тетерів. Депутати Житомирської обласної ради просять Сухомлина звільнити Андрія Нікітіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *