Житомирян просять зізнатися у незаконному приєднанні до мереж Водоканалу

Житомиряни, які у квітні самі звернуться до КП «Житомирводоканал» та зізнаються у несанкціонованому приєднанні до мереж, не будуть сплачувати кошти за безоблікове водокористування. Про це повідомила прес-служба КП «Житомирводоканал».

«Споживач лише сплатить кошти за обстеження самовільного приєднання, документальне оформлення, а це приблизно 1134 грн, та користування послугою», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», у випадку самовільного приєднання до водомереж користувачу нараховується плата з дня початку безоблікового водокористування або ж один місяць, якщо цей термін виявити неможливо.

«При виявленні самовільного приєднання трубою діаметром 15 мм споживачу нараховується за безоблікове водокористування впродовж місяця 914 кубометрів, а це – майже 3652 грн. За наявності водовідведення – додатково ще 5659,49 тис. грн. Мешканці, які прийдуть реєструвати незаконне під’єднання у квітні, не будуть сплачувати ці кошти», – уточнили у прес-службі.

Протягом березня «Житомирводоканал» уже виявив 15 самовільних приєднань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *