Житомирян запрошують створити «Живий ланцюг єдності» у День Соборності

Житомирян запрошують створити «Живий ланцюг єдності» у День Соборності

Та разом заспівати Державний Гімн України.

Цьогоріч українці відзначать 101-у річницю від дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. У Житомирі 22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності України відбудуться урочисті заходи. Про це повідомила пресслужба міської ради.

“22 січня 1918 року IV Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність УНР. Роком пізніше, 22 січня 1919-го, у Києві на Софійській площі був оприлюднений Універсал Директорії Української Народної Республіки – Акт Злуки про об’єднання українських земель в єдину Україну. З цієї нагоди у Житомирі 22 січня відбудуться урочисті заходи:

13.15 – Створення «Живого ланцюга єдності» (вул. Михайлівська – майдан ім. С.П. Корольова);

13.30 – Проходження святковою патріотичною ходою за участі представників влади області та міста, духовенства, громадськості. У супроводі військового духового оркестру Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова (Свято-Михайлівського кафедрального собору по вул. Михайлівській в бік вул. Великої Бердичівської на майдан ім. С.П. Корольова).

13.40 – 13.55 – Спільне виконання Державного Гімну України та покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. (майдан ім. С.П. Корольова  біля  пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні), – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Житомирі сотні містян разом утворили «живий» ланцюг. Президент України до Дня Соборності нагородив сімох жителів області.

Leave a Comment