Житомирянам не нараховуватимуть плату за полив городини у липні

Житомирянам не нараховуватимуть плату за полив городини у липні

Через погодні умови.

Виконком міської ради планує не нараховувати плату за полив житомирянами присадибних ділянок. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

«Не здійснювати нарахування плати за поливання присадибних ділянок у приватному секторі Житомирської міської об’єднаної територіальної громади у разі відсутності засобів обліку холодної води з 1 липня по 30 липня 2020 року», ‒ йдеться у документі.

Таке рішення, йдеться у преамбулі до проєкту, покликане карантинними обмеженнями у роботі підприємств та погодними умовами. Рішення про додаткову оплату житомирянами за полив присадибних ділянок прийняли ще 28 квітня. Згідно із ним, з 1 травня до 30 вересня ті споживачі, які не мають лічильників води, платитимуть за полив ділянки площею більше 5 соток. Якщо площа ділянки менша, то варто надати відповідні документи на підтвердження.

Нагадаємо, що житомиряни скаржаться, що переплачують за воду через карантин на «Житомирводоканалі». У травні виконком прийняв рішення не стягувати з житомирян плату за полив городини, якщо йтимуть дощі.

Leave a Comment