Житомирянам обіцяють зробити перерахунок по транспортних картках

Житомирянам, які користуються транспортними картками, зроблять перерахунок через відсутність електротранспорту. Про це повідомили у міській раді.

«На час вимушеного простою електротранспорту транспортні картки з тарифом «Безліміт» на 30 днів будуть автоматично продовжені на відповідну кількість днів відсутності електротранспорту», ‒ обіцяють у мерії.

Щоб продовжити дію ваших карток, достатньо просто прикласти їх до мобільних валідаторів у кондуктора/водія електротранспорту або на стаціонарному валідаторі з друком квитка.

Разом із тим, у міській раді повідомили, що продовження може відбуватися не зразу. Залежно від вчасності оновлення валідаторів, процес продовження може відбуватись упродовж кількох днів. Тому якщо вам терміново треба їхати громадським транспортом, у міськраді радять про всяк випадок поповнити рахунок картки. Обіцяють, що невикористані гроші, які повернуться згодом, нікуди не подінуться і замість 30 днів безліміту матимете аж 60.

Якщо ж ви є власником транспортної картки з тарифом «Безліміт» на 90 днів, то вам доведеться звернутися до КП «Житомиртранс» за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 24 (вхід з двору). Графік роботи: 08:00-17:00 (понеділок-п’ятниця) 12:00-13:00 (обідня перерва).

Нагадаємо, що перерахунок по транспортних картках житомирян вже робили у грудні 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *