Житомирянка благає міськраду закрити гральні заклади «Лотерея»

Житомирянка благає міськраду закрити гральні заклади «Лотерея»

Зареєструвала електронну петицію.

Житомиряни просять міську раду закрити гральні заклади «Лотерея». Бо залежність від азартних ігор приносить горе тисячам сімей. Відповідну електронну петицію зареєстрували 20 лютого. Триває збір підписів.

«Благаємо закрити в нашому місті гральні автомати, які знаходяться в приміщеннях під вивіскою “Лотерея”. Залежність людей від азартних ігор приносить руйнування здоров ‘я і життя особистост, горе і сльозиі сотням і тисячам сімей. Зупинимо біду разом», – написала авторка петиції Анна Тараненко.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради. Електронні петиції повинні стосуватися питань, які відносяться до повноважень та компетенції міської ради.

Нагадаємо, що це вже не перше звернення до влади з прохання заборонити відповідну діяльність у місті. Торік житомиряни реєстрували петицію з проханням   заборонити ігрові автомати у центрі міста. І цьогоріч житомиряни звернулися до  міської ради. Близько десятка житомирян прийшли на сесію Житомирської міської ради 18 грудня з обуренням, щодо діяльності гральних закладів. Містяни переконують, що після 22:00 у приміщеннях, які переважно знаходяться у житлових будинках, гримить музика.

 

Leave a Comment