Житомирянка Піона Романова відзначила 100-річний ювілей

Житомирянка Піона Романова відзначила 100-річний ювілей

Секрет довголіття – правильно ставитися до життя та багато працювати.

Житомирянка Піона Минівна Романова, яка все життя пропрацювала медичною санітаркою у Житомирському обласному онкодиспансері, 16 квітня святкує свій сотий день народження. Про це повідомила прес-служба міськради.

«Піона Минівна народилась в селі Слобода Леніна Поліського району Київської області. Свою трудову діяльність розпочала з 1936 року у м. Керчі, де працювала на заводі чорної металургії. Одружилась у 1938 році та народила доньку Марію. У 1967 році переїхала до міста Житомира, де працювала медичною санітаркою у Житомирському обласному онкодиспансері. Вийшовши на пенсію за віком, продовжувала свою трудову діяльність. Має статус учасника війни», – йдеться у повідомленні.

Ювілярка Піона Минівна розповіла, що секрет довголіття полягає в тому, щоб правильно ставитися до життя та багато працювати.

Нагадаємо, у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського провели операцію з відновлення зору 106-річній схимонахині Жіночого ставропігійного монастиря на честь Афонської ікони Божої Матері, що в урочищі Кип’яче Малинського району.

 

Leave a Comment