Житомирянка відзначає своє 101-річчя

У Житомирі відзначає своє 101-річчя  місцева жителька Софія Олександрівна Корх. Про це повідомила прес-служба міської ради.

Софія Корх народилася 29 вересня 1916 року в Житомирі у багатодітній родині. Після закінчення педагогічного технікуму, працювала в селі Кам’яний Брід Романівського району вчителем. Згодом повернулася до Житомира та почала працювати в обласному відділі народної освіти. В 1938 році одружилася із Федором Сидоровичем Корхом. У 1941 році чоловік пішов на фронт, а Софія Олександрівна евакуювалася до Оренбургу, де працювала в штабі ВВС. До Житомира повернулася в лютому 1944 року. В 1947 році народила сина Віктора, а в 1949 – сина Володимира. В подальшому працювала інспектором обласного відділу освіти, вихователем в дитячому садку.

Софія Олександрівна має двох онуків, одну правнучку. Проживає разом із сином – Корхом Віктором Федоровичем.

Нагадаємо, що у Житомирській області на кожну тисячу жінок припадає лише 868 чоловіків. Про це повідомили у головному управлінні статистики області. А серед довгожителів області у віці 100 років і старше – 255 жінок і лише 25 чоловіків. Жителька Перлявки, що у Житомирському районі, Олена Коваленко відзначила свій  100-річний ювілей. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *