Житомирянці Олені Москальовій виповнилося… 105 років

Житомирянці Олені Москальовій виповнилося… 105 років

Родичка Святослава Ріхтера.

Житомирянка Олена Москальова 21 травня відзначає 105-й день народження. Про це повідомила пресслужба міської ради. З нагоди такої події  до довгожительки завітали фахівці департаменту соціальної політики міської ради.  “

“Олену Адамівну знають у Житомирі та поважають. Ювілярка завжди була привітною з іншими й  такою залишається  донині. Олена Москальова народилася 21 травня 1915 року у місті Харкові. Закінчила трудову семирічну школу. Навчалася у Житомирському  державному   сільськогосподарському  інституті,  який  закінчила у 1937 році і  залишилася тут працювати на посаді старшого лаборанта кафедри селекції. Згодом перейшла до Житомирської бухгалтерської школи на посаду викладача та старшого бухгалтера, де і   працювала до виходу на пенсію у 1970 році.   Має статус учасника війни та ветерана праці. З чоловіком Семеном Москальовим, який був дядьком відомого піаніста Святослава Ріхтера,  прожили  у шлюбі 54 роки”, – йдеться у повідомленні.

Нині в  Житомирі   мешкає п’ятеро  людей, які  в цьому році наближаються до столітнього рубежу, та  ще двоє довгожителів, які його перейшли.

Нагадаємо, довгожителі області, яким за 100 років: 255 жінок і лише 25 чоловіків. На території Житомира живуть представники більше двох десятків різних національностей. Найбільше на території обласного центру проживає українців. Значний відсоток становлять росіяни, поляки, білоруси, а також євреї.

 

Leave a Comment