Житомиряни б’ють на сполох: у гідропарку масово сохнуть дерева

Житомиряни б’ють на сполох: у гідропарку масово сохнуть дерева

Петиція.

Житомиряни просять міськраду врятувати гідропарк від висихання дерев. Відповідну електронну петицію оприлюднили 6 серпня.

«Гідропарк є чи не найголовнішим місцем відпочинку житомирян і гостей міста. Для багатьох гостей міста це є візитівка нашого міста. Але в зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася з масовим всиханням хвойних дерев, берези, по всьому СНГ і як ми можемо бачити і в нашому парку, потребує надзвичайних дій. Якщо нічого не робити то в найближчі роки там може бути поле. Просимо міську владу працювати на випередження, висадити різноманітні декоративні дерева по всьому парку, які не знищує шкідник. І нарешті зробити доріжки з бруківки, смітники, туалети, лавки і т.д. Сьогодні в гідропарку проходять безліч культурно-спортивних заходів і свят, і цей парк мусить бути родзинкою нашого міста», – написав автор колективного звернення Юрій Биков.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у Коростені почали зрізати дерева, які були визнані аварійними ще 4 роки тому. Житомирянка просить міськраду замінити усі дерева, які викликають алергію.

 

Leave a Comment