Житомиряни хочуть на Богунії фонтан із бюветом

Житомиряни хочуть на Богунії фонтан із бюветом

У міській раді зареєстрували три пропозиції по “Бюджету участі”.

Минув місяць відтоді, як із легкої руки депутатів Житомирської міської ради у місті запрацював “Бюджет участі”. З 8 липня активні житомиряни отримали можливість пропонувати мерії, що ж зробити бюджетним коштом. Чого ж хочуть жителі міста — ми дізналися у міській раді.

“На сьогоднішній день зареєстровано три проектні пропозиції. Це фонтан із бюветом перед Богунською районною радою, вартість якого має скласти 1 млн грн. Надійшла також пропозиція щодо створення екстрім-парку з воркауту. Вона має коштувати близько 550 тис. грн. Автори ж третього проекту хочуть збудувати у своєму дворі дитячий ігровий майданчик за 40,5 тис. грн.”, — розповіла нам начальник управління зв’язків із громадськістю міської ради Анастасія Рибак.

Хоча найбільш прогресивною та ініціативною вважають молодь, авторами цих пропозицій, як не дивно, є люди середнього віку. Середній вік ініціаторів — від 35 років і старше.

“За нашою інформацією, найближчим часом надійдуть ще пропозиції від молоді. Це як у студентів, все робиться у останній момент. Адже заявки приймаються до 31 серпня”, — сказала Анастасія Рибак.

Долю пропозицій вирішуватиме координаційна рада. Її члени не мають права подавати свої проекти до “Бюджету участі”. Протягом вересня всі подані пропозиції будуть вивчені та перевірені. А втілюватимуться у життя вже з наступного року. Максимальна сума, на яку житомиряни можуть розраховувати — 1 млн грн. Всю необхідну інформацію жителі міста можуть отримати на сайті Житомирської міської ради у розділі “Бюджет участі”. Тож якщо ви маєте бажання змінити своє місто на краще — не зволікайте. До 31 серпня ще можете подати свої проекти.

Нагадаємо, що на початку липня у Житомирській міській раді репрезентували бюджет участі, який дозволяє кожному житомирянину впливати на місцеві видатки. Подібна ініціатива вже працює у Полтаві, Івано-Франківську, Вінниці та Києві.

Leave a Comment