Житомиряни не хочуть новобудови в екозоні

Житомиряни не хочуть новобудови в екозоні

Обіцяють не допускати забудовників до роботи.

Кілька десятків житомирян зібралося 1 липня біля маркету «Лазурний» на вулиці Чуднівській (Черняховського). Жителі мікрорайону обурені забудовою, яка проводиться на бульварі Тетерівському просто над річкою.

Містяни налаштовані рішуче. Обіцяють заблокувати будівництво, яке вже ведеться без їхнього відома.

kvartalbud (3)

«З нами ніхто не радився. Самі прийняли рішення і почали копати котлован прямо біля річки. Тут десятки років була зона відпочинку, підхід до річки. Тепер ми не можемо доступитися до води, будинки, які знаходяться поряд, тріскаються і осідають», – стверджують місцеві. Копачі засипали джерело, з якого жителі мікрорайону брали воду. Воно йде з криниці аж до річки. А через те, що почалися «розкопки» – джерело зміліло і перетворилося на болото.

Зводити новий будинок на цьому місці, переконані жителі мікрорайону, недоцільно. Однак представник забудовника, ЖБК «Кварталбуд-24», зовсім іншої думки.

kvartalbud (14)

«Підхід до річки ніхто забудовувати не збирається. Тут буде побудовано житлові будинки. Ви поїдьте в інші міста, де наша компанія будує багатоповерхівки, я сам вас можу завезти, і подивіться як там», – каже забудовник.

Перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький, який приїхав до обурених людей прямо із засідання міськвиконкому, запевнив, що із документами у забудовника все добре.

kvartalbud (7)

«Ми дали дозвіл на будівництво на площі у майже 0,60 га. На річку ніхто зазіхати не збирається. Ані забудовник, ані влада порушувати законодавство не збираються. А якщо ви хочете, щоб вас почули – приходьте на чергове засідання виконкому із пропозиціями, і будемо їх обговорювати», – каже Олексій Ясюнецький.

Люди погодилися на пропозицію чиновника, але однаково не хочуть бачити багатоповерхівку на Тетерівському бульварі. Погрожують не допускати до роботи техніку, яка копає котлован. Наполягають, щоб на цьому місці був сквер чи парк.

kvartalbud (13) kvartalbud (9) kvartalbud (12)

Нагадаємо, що прокуратура зі скандалом випросила землю під забудову у найелітнішому районі міста. Рішення про виділення цієї земельної ділянки прийняли на сесії міської ради, пообіцявши квартири учасникам АТО.

Leave a Comment