Житомиряни отримали справжнє свято від «Фонду молодіжних ініціатив»

Житомиряни отримали справжнє свято від «Фонду молодіжних ініціатив»

Розважалися до вечора і не хотіли розходитися.

Громадська організація «Фонд молодіжних ініціатив Олени Горбачевської» напередодні Нового Року презентувала житомирянам новорічно-розважальну програму. Свято відбувалося за сприяння управління культури Житомирської міської ради.

Діти проходили чудовий квест, виконували різноманітні завдання, танцювали, водили хороводи. На майданчику діяла «Фабрика новорічних ідей», де малеча могла зробити чудові поробки на ялинку та листівки.

Супроводжувала все свято яскрава та добра Пандочка, яку люб’язно надав «Прокат героскутерів» на вулиці Михайлівській.

Для усіх присутніх виступали гості свята — це фольклорний зразковий аматорський ансамбль «Джерельце» (керівник – Ангеліна Нестерова). Дівчата зарядили атмосферу позитивом і подарували гарні колядки.

Родзинкою свята стала розважально-ігрова програма для дорослих та дітей «Мульти-Пульти» від режисера постановки Христини Пушкар, яка подарувала усім святковий настрій.

«Подарувати житомирянам святковий настрій та радість – ось основна мета заходу. Також хотілося дати можливість іншим талановитим діткам, аматорам поділитися частинкою добра. Розважалися та гралися аж до вечора – не хотіли розходитися.

Взагалі хотілося би побільше залучати молодь до таких проектів – студентів, старшокласників. Адже у молоді завжди дуже багато цікавих ідей, які можна втілювати у життя, і які можуть бути корисними і для них, і для міста. Тому ми запрошуємо творчу та ініціативну молодь до співпраці», – поділилася голова «Фонду молодіжних ініціатив» Олена Горбачевська.

Організатори свята висловлюють подяку прокату героскутерів на вулиці Михайлівській на стороні лялькового театру, управлінню культури Житомирської міської ради, зразковому аматорському фольклорному ансамблю «Джерельце», режисеру-постановнику Христині Пушкар, спортивному клубу карате-до «ДоДзьо» (вул. Чуднівська, 10), Житомирській обласній громадській організації «МИР», молодіжній організації при Спасо-Преображенському Соборі, студії музичного обладнання «TCM-Audio», фотографу Марині Чистовій. Спонсорами майстер-класів виступили РА «Інформбюро».

Leave a Comment