Житомиряни підтримали імпічмент президенту Порошенку

Житомиряни підтримали імпічмент президенту Порошенку

Кількасот містян висловили своє ставлення до влади.

У перший день весни, 1 березня, кількасот житомирян вийшли на майдан Корольова, щоб дати оцінку президенту Порошенку та його команді, які ведуть спільний бізнес із Росією та заробляють на крові.

«До сьогодні ті, хто прийшов до влади на крові загиблих на Майдані, попри зміну кількох генеральних прокурорів, не розслідували розстрілів українців у Києві. А тепер верх цинізму — наживатися на армії, купуючи в кілька разів дорожче вживані запчастини у країни, із якою воюємо», – обурилася голова обласної партійної організації Анжеліка Лабунська.

За її словами, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко у Верховній Раді оголосила про початок збору підписів за імпічмент Порошенку.

Голова фракції «Батьківщина» у Житомирській міській раді Любов Цимбалюк під час акції звернула увагу присутніх на волонтерство.

«Всі ми від самого початку війни чим могли підтримували наших військових. Багатьох і присутніх тут, майже всіх, знаю особисто. Ми всі по копійці збирали кошти на допомогу хлопцям там, на Сході. А тепер, виявляється, що президент із його мільярдними статками замість того, щоб допомагати своїй армії, годує окупантів», – заявила Цимбалюк.

Голова фракції «Батьківщина» у Житомирській обласній раді Володимир Кропивницький, який був ведучим заходу, закликав присутніх на майдані дати оцінку діям президента та його оточення.

Всі присутні на мітингу однозначно висловилися за імпічмент Петру Порошенку.

1 Comment on this Post

  1. Николай

    печальные фотографии …на них отображены людская тупость….. как кобра смотрит на затурканую мышь и рассказывая мышке ее светлое и прекрасное будущее….при этом критикуя нынешних кобр у власти…и обещая все сделать для народа…мрази …смотрится абсурдно…и противно…

    Відповіcти

Leave a Comment