Житомиряни пропонують створити сквер імені Івана Сльоти

Житомиряни пропонують створити сквер імені Івана Сльоти

На розі вулиць Київської та Князів Острозьких.

Житомиряни просять виділити кошти на облаштування скверу на розі вулиць Київської та Князів Острозьких та надати  сверу нову назву. Відповідне звернення оприлюднили 25 квітня.

“Прошу владу міста Житомира виділити кошти на облаштування скверу на розі вулиць Київської та Князів Острозьких, де стоятиме погруддя Народного артиста України, поета, композитора, диригента Поліського ансамблю пісні і танцю «Льонок», автора музики пісні «А льон цвіте…» Івана Михайловича Сльоти.

Встановлення погруддя Івана Михайловича у сквері – це тільки частина того внеску, яке можуть зробити житомиряни до увіковічення його пам’яті. Звертаюся до влади з проханням передбачити в бюджеті кошти на облаштування та ландшафтний дизайн скверу з погруддям Івана Михайловича Сльоти. Закликаю підтримати мою петицію всіх житомирян і всіх, хто знайомий з його творчістю і цінує його багатогранний талант та узаконити назву свера імені І.Сльоти”, – написала автор петиції Валентина Бартош.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни пропонують оновити сквер на Майдані Згоди так, щоб він не мав радянського вигляду.  У Олевську за понад 140 тисяч облаштують сквер із погруддям.

 

Leave a Comment