Житомиряни просто неба пишуть листи Президенту України Порошенку

Житомирські активісти цивільного корпусу “Азов” 17 листопада розпочали акцію “Напиши лист президентові”. На майдані Корольова житомиряни активно підходять та пишуть свої думки про Президента України Петра Порошенка та його роботу на посаді глави держави. Зібрані листи активісти найближчим часом передадуть Порошенку через народних депутатів Андрія Білецького та Олега Петренка.

lysty-prezydentu-3

“Це всеукраїнська акція. Ми закликаємо житомирян написати відкритий лист Президенту України. Кожна людина може висловити свою думку про роботу Петра Порошенка. Хтось пише, що він шахрай, хтось навпаки дякує за його роботу. Після того, як ми зберемо всі листи, то поїдемо до Києва та передамо їх. Також у приміщенні Верховної Ради ми розмістимо ці листи, щоб і президент і депутати знали, що саме про них думають житомиряни”, – рпозповів активіст ЦК “Азов” Андрій Блощинський.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко відвідав військовий полігон високомобільних десантних військ у Перлявці. Його візит відбувся у рамках зборів із сержантським (старшинським) складом Збройних сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *