Житомиряни просять міськраду побудувати нічне житло для безпритульних

Житомиряни просять міськраду побудувати нічне житло для безпритульних

Петиція.

Житомиряни просять міську раду побудувати в обласному центрі нічне житло для бездомних. Відповідну електронну петицію оприлюднили 30 вересня.

“В Україні на даний момент є дуже гострою проблема безпритульних осіб. Їх права гарантуються Конституцією України та Законом «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» де зазначено, що вони мають такі самі права, як і кожен із нас. Також зазначено про надання державою соціальних готелів, будинку нічного перебування та для літніх осіб та осіб з інвалідністю надання проживання у стаціонарних соціально-медичних установах та інших закладах соціальної підтримки(догляду). Виходячи з цього, для забезпечення конституційних прав безпритульних держава має :
– побудувати будинок нічного перебування
– створити орган реєстрації безпритульних
– влаштувати осіб похилого віку та осіб з інвалідністю до закладів соціальної підтримки
– надати безоплатну юридичну допомогу
– організувати безоплатну їдальню для безпритульних за наявності посвідчення безпритульного ( що буде спонукати ставати на облік безпритульних)”, – написав  Роман Захарчук.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у Житомирі порахували безпритульних собак. Новоград-Волинська міськрада відреагувала на скарги стосовно організації, яка опікується безпритульними собаками.

Leave a Comment