Житомиряни просять міську владу встановити світлофор на перехресті Грушевського-Незалежності

Житомиряни просять міську владу встановити світлофор на перехресті Грушевського-Незалежності

Відповідну петицію зареєстрували 18 вересня.

Житомиряни просять міську раду встановити світлофор на перехресті Грушевського-Незалежності. Відповідну електронну петицію 18 вересня зареєстрував житомирянин  Олександр Казаков. Триває збір підписів.

«Нещодавно намагався перейти дорогу на перехресті вулиці Грушевського (колишня Котовського)-проспект Незалежності (колишня Ватутіна) і з подивом виявив, що ні на одній з чотирьох світлофорних стійок ні пішохідних світлофорів. Для водіїв світлофори висять, пішоходам же доводиться здогадуватися, коли переходити – можливе виникнення аварійних ситуацій. Рух там постійно інтенсивний, напрямок з боку Києва на об’їзну на Новоград і Коростень. Вимагаю від міської влади і комунальних служб вирішити дане питання», – йдеться у тексті петиції.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни просять покращити умови для відпочинку на кар’єрі, що на Польовій.  Житомирянка зареєструвала електронну петицію з проханням  забезпечити місто транспортом для мам з візочками та людей з інвалідністю.

Leave a Comment