Житомиряни просять Порошенка виконати передвиборчу обіцянку та побудувати «кращий, ніж у Вінниці фонтан»

Житомиряни просять Порошенка виконати передвиборчу обіцянку та побудувати «кращий, ніж у Вінниці фонтан»

Всього планується зібрати 10 000 підписів.

У Житомирі розпочали збір підписів під зверненням до Президента України Петра Порошенка з проханням виконати передвиборчу обіцянку та побудувати «кращий, ніж у Вінниці фонтан».

12596378_977742818960135_660699225_n

Про обіцянку президенту вирішили нагадати житомирські радикали. Саме вони стали ініціаторами звернення. За словами депутатки міської ради Ірини Ярмоленко, всього планується зібрати 10 000 підписів.

“Жити по-новому… Ніхто не казав, що це – жити краще. І це не вимірюваний показник, який я зазвичай вимагаю від чиновників, які готують цільові програми розвитку нашого міста. Але фонтан – це чіткий захід, який ми чітко можемо перевірити: є він чи немає. А ще перевірити – чого варті слова президента перед житомирянами. Це не є нагальна річ, згодна, але це є індикатор. Тому, коли фракція та Олекандр Ракович дали завдання зібрати підписи, я сприйняла це за певний челендж до якого закликаю житомирян», – cказала депутатка.

Нагадаємо, Порошенко у ході передвиборчого туру Житомирщиною в 2014 році пообіцяв житомирянам відродити український космос і збудувати в Житомирі кращий, ніж у Вінниці фонтан.

Leave a Comment