Житомиряни просять скасувати заборону цирків

Житомиряни просять скасувати заборону цирків

Петиція.

Житомиряни просять скасувати заборону цирків з тваринами та зоопарків на території міста. Відповідну електронну петицію оприлюднили 5 жовтня.

«У зв’язку з відсутністю стаціонарних цирків та зоопарків на території Житомира, час від часу приїжджають пересувні цирки. Окрім цього, на території Глобалу є контактний зоопарк. Це в свою чергу, надає можливість мешканцям нашого міста приводити дітей та показувати їм тварин, в тому числі екзотичних (слони, жирафи, тигри, леви, зебри, мавпи). Враховуючи необхідність повноцінного та гармонійного розвитку дітей, можливості на власні очі побачити тварин, є доцільним залишити функціонування контактного зоопарку та пересувних цирків з тваринами. З метою не порушення прав тварин можливо ініціювати створення робочої групи, на яку покласти функцію з контролю за недопущенням жорстокого поводження з тваринами. Враховуючи вищевикладене, на території міста перебуватимуть тварини, які зможуть побачити діти, та буде виключено жорстоке поводження з ними», – написав автор петиції Володимир Василенко.

До слова, виконавчий комітет Житомирської міської ради 3 вересня проголосував проти розміщення цирку, в програмі якого є номери з тваринами. Петицію щодо заборони в місті цирку з тваринами, яку підписали 250 житомирян.

Нагадаємо, виконком Житомирської міськради заборонив цирку виступати з тваринами. Колишні циркові ведмеді отримали нове життя у реабілітаційному центрі під Житомиром.

Leave a Comment