Житомиряни привезли 6 медалей з чемпіонату Європи з кунг-фу

Житомиряни здобули призові місця на чемпіонаті Європи з кунг-фу, який відбувся у Львові 12 – 15 травня. Участь у змаганнях брали спортсмени різних вікових груп: дорослі, юніори, старші юнаки, юнаки. Загалом – 274 представники з 11 країн світу. Про це повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«До складу збірної команди України увійшли 23 кращі спортсмени –представники з 5 регіонів країни. Серед них – 6 житомирян, кожен з яких здобув призове місце. Крім того, за сумарною кількістю балів всіх представників збірної, Україна посіла перше командне місце. Друге та третє – Туреччина та Вірменія відповідно», – йдеться у повідомленні.

274848235_big

Чемпіонами Європи стали: Ярослав Кобель (розділ саньда серед дорослих), Світлана Новицька (розділ саньда, туйшоу серед дітей), Дмитро Медведик (розділ саньда серед дітей). Срібні призери турніру – Вероніка Кратюк (розділ саньда серед дорослих), Владислав Керосіна (розділ саньда серед дітей). Бронзові призери – Андрій Іщук (розділ саньда серед дорослих).

?????????????????????????????????????????????????????????

«Приємно, що Україна здобуває першість у різних змаганнях. Минулі вихідні для нашої країни та для Житомира зокрема стали багатими на перемоги. Доки увага мешканців міста була прикута до першості на Євробаченні, наші юнаки і дівчата здобули перемогу на чемпіонаті Європи з кунг-фу. Пишаюся тим, що наші переможці – це вихованці Міського культурно-спортивного центру, а саме підліткового клубу «Вікторія». Велика вдячність їм та тренерам Володимиру Літвінчуку та Олегу Новицькому», – прокоментувала начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, у Білорусії 10-річна житомирська фігуристка виграла міжнародні змагання.