Житомиряни привітали з ювілеєм трамвай, про який забули у мерії

Житомиряни привітали з ювілеєм трамвай, про який забули у мерії

У соцмережах.

Житомиряни у мережі Facebook вітають із 120-річчям трамвай. Адже у міській раді вирішили не святкувати ювілей комунального транспорту.

«І десь у депо стоїть самотньо старий Трамвай, якого чинуші позбавили свята…», ‒ написав на своїй сторінці у Facebook житомирянин Віктор Борисенко.

Зі святом найбільш екологічний транспорт привітав і начальник трамвайно-тролейбусного управління Євген Демчик.

«Сьогодні житомирському трамваю 120 років! Вірю в те, що у цього виду транспорту в нашому місті є майбутнє! Вітаю наш колектив трамвайно-тролейбусного управління! Віри нам у свої сили та процвітання!», ‒ написав Демчик.

Ми також поцікавилися думкою з приводу ігнорування Сухомлином ювілею трамвая у депутата Любові Цимбалюк. Вона у 2014-2015 роках, під час зняття з посади міського голови Володимира Дебоя виконувала обов’язки керівника міста.

«Дуже сумно, що якісь внутрішні конфлікти міського голови із керівництвом ТТУ визначають його ставлення до колективу підприємства. Співробітники трамвайно-тролейбусного управління при будь-якій владі, будь-якому керівнику виконують свою роботу. Зрозуміло, що комунальний транспорт міста далекий до ідеалу, але працівники забезпечують його безперебійну роботу», ‒ сказала Цимбалюк.

За її словами, в сесійній залі були присутні представники профспілки ТТУ, які очікували на виділення коштів підприємству. Їм не дозволили навіть роздати брошури про історію житомирського трамваю. Видані власними коштами книжки працівники комунального підприємства роздавали вже по закінченню сесії.

Разом із тим, у тимчасово виконуючого обов’язки керівника Максима Манухіна на сторінці у Facebook одної згадки про ювілей трамваю немає. Відсутні також станом на 11:00 22 серпня будь-які заходи, присвячені найбільш екологічному транспорту. Під час позачергової сесії міський голова Житомира Сергій Сухомлин згадав про визначну дату для міського трамваю. На цьому все і закінчилося.

До слова. Цьогоріч ювілеї трамваїв відзначили 2 українські міста. Львів — 125-річчя, Вінниця — 105-річчя. Обидва заходи проходили під патронатом міських голів та за участі делегацій із інших областей.

Нагадаємо, що у Житомирському ТТУ вирішили здавати в оренду ретротрамвай. Житомиряни просять мерію відмовитися від маршруток і пустити трамвай на Богунію.

Leave a Comment