Житомиряни скаржаться на жалюгідний стан «космічного» фонтану на Польовій

Житомиряни скаржаться на жалюгідний стан «космічного» фонтану на Польовій

 Петиція.

Житомиряни просять міську раду відремонтувати та провести благоустрій скверу, що біля фонтану на Польовій. Відповідну електронну петицію оприлюднили 2 травня. Кажуть, стан об’єкту – жалюгідний.

«Це жах, просто жах! Де ми живемо? Ми є центр Європи, і що? Це ж руїни! На жаль, не можливо надати фотозвіт жалюгідного стану самого фонтану та скверу навколо нього. Це місце могло б бути взірцем місцевої культури та відпочинку нашого міста. Прохання бути не байдужими, та як найшвидше надати зусиль аби, зробити цей куточок гордістю міста!» – написав автор петиції Денис Реймхен.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, житомиряни вже не вперше просять просять міську владу реконструювати фонтан «Космонавт», який знаходиться на території мікрорайону Польова. Відповідну електронну петицію зареєстрували у липні минулого року. За словами автора звернення Ігоря  Штрайха, останній раз фонтан реставрували у 2012 році.

Нагадаємо, житомиряни скаржаться, що біля фонтану «Космонавт» бігають щури. Міська рада Радомишля хоче облаштувати фонтан у міському парку.

Leave a Comment