Житомиряни скаржаться, що через відсутність тротуарів по Саєнка, пішоходи у небезпеці

Житомиряни скаржаться, що через відсутність тротуарів по Саєнка, пішоходи у небезпеці

Петиція.

Житомиряни скаржаться міській раді на відсутність тротуарів у районі вулиць Саєнка та Коростишівської. Кажуть, пішоходи та, зокрема, діти, які щодня йдуть до школи, наражаються на небезпеку. Відповідну електронну петицію оприлюднили 27 серпня.

«Просимо Вас розглянути наше звернення щодо облаштування проїжджої частини дороги тротуарами, яких немає від перехрестя вул. Саєнка та вул. Коростишівської. По даній вулиці кожного дня проходять десятки дітей до 2 школи. Не хочеться, щоб наші діти йдучи до школи, наражались на ризик потрапити під колеса автомобіля, та й естетичний вигляд, коли після дощу для того, щоб розминутись з автівкою, потрібно заходити в калюжі та грязюку, яка знаходиться поряд з дорогою, в цивілізованому місті, обласному центрі.
Тут ходять наші діти та й ми самі, не будьмо байдужі до “наших” проблем», – написав автор звернення Андрій Матюшенко.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни скаржаться на погані тротуари та відсутність урн для сміття. Житомиряни просять міськраду штрафувати водіїв, які паркують авто на газонах та тротуарах.

Leave a Comment