Житомиряни скаржаться, що не можуть проголосувати за бюджет участі онлайн

Житомиряни скаржаться, що не можуть проголосувати за бюджет участі онлайн

Їм рекомендують пробувати ще раз.

Житомиряни масово скаржаться, що не можуть проголосувати за проекти бюджету участі онлайн. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету повідомила депутат Тетяна Онопрієнко.

«Люди, які проживають у Житомирі, не можуть проголосувати за бюджет участі в інтернеті. Система показує, що вони не є жителями Житомира. Хоча і фізично, і юридично вони є житомирянами», – сказала депутат.

За її словами, люди не лише скаржаться у соцмережах, а й звертаються до неї, як депутата.

«Проблема виникає переважно тоді, коли люди не ідентифікують себе у мережі як жителі Житомира. Виправити ситуацію можна або вказавши у особистому кабінеті, що місце їхнього проживання є Житомир або спробувати проголосувати ще раз», – зазначив голова координаційної ради бюджету участі Андрій Шелестюк.

Він також додав, що така проблема спостерігається лише у Житомирі. Жителі інших міст не мають ніяких незручностей із голосуванням. Шелестюк сподівається, що все вирішить перехід на власний інтернет-ресурс, а не використання спільного загальноукраїнського.

Нагадаємо, що з бюджету Житомира виділили у 2018 році понад 15 млн грн на реалізацію проектів бюджету участі. У Житомирському районі на початку року від бюджету участі відмовилися через відсутність поданих проектів.

Leave a Comment