Житомиряни скаржаться, що водії пускають п’яних пасажирів у маршрутки

Житомиряни скаржаться, що водії пускають п’яних пасажирів у маршрутки

 Петиція.

Житомиряни просять міськраду зобов’язати водіїв громадського транспорту не перевозити п’яних пасажирів, або контролювати їх. Відповідну електронну петицію оприлюднили 26 жовтня.

«Згідно з діючим законодавством України кожен громадянин країни має право на безпечний та спокійний проїзд в громадському транспорті. Проблема ПРОЇЗДУ ЛЮДЕЙ У СТАНІ АЛКОГОЛЬНОГО СП’ЯНІННЯ у ТРАНСПОРТІ, зокрема – в нових маршрутних автобусах, є нагальною і потребує контролю та вирішення. Так, після свята Покрови, 15 жовтня 2018 р., близько 12.50, ми з маленькою дитиною в колясці, та мамою-інвалідом, зайшли в маршрутку № 53А, яка рухалася в сторону Центра міста (заходили ми на зупинці Стоматологічна полікліника на Крошні). На місті для колясок та інвалідів стояв ЧОЛОВІК у абсолютно НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ. Ввічливо попрохавши його звільнити місце для коляски, ми з дитиною натрапили на ВКРАЙ ШОКУЮЧУ РЕАКЦІЮ. Чоловік почав кричати на нас, що ми заважаємо йому їхати, лаяв та розмахував руками, чим ввів нас у стан СТРЕСУ та СТРАХУ за своє життя та життя дитини. При цьому водій НЕ зробив ЖОДНОГО зауваження порушнику. Прошу ввести елементарний КОНТРОЛЬ СТАНУ пасажирів з боку водія і забезпечити БЕЗПЕКУ ПРОЇЗДУ В ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ, адже проїзд – платний, і МИ, СУМЛІННІ ГРОМАДЯНИ, МАЄМО ПОВНЕ ПРАВО на СПОКІЙНЕ ПЕРЕСУВАННЯ МІСТОМ», – написала авторка петиції Марина Тимощук.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни просять міськраду зобов’язати перевізників встановити у маршрутках термінали. Брудні маршрутки та хамовиті водії: житомиряни скаржаться на перевізників.

Leave a Comment