Житомиряни вимагають у «маршрутках», які старші10 років, повернути тариф 3 гривні

Житомиряни вимагають у «маршрутках», які старші10 років, повернути тариф 3 гривні

Дотації перевізникам виділяти з їхніх же штрафів.

Житомиряни запропонували ряд умов, за яких можна повернути у маршрутних «таксі» старий тариф у 3 грн та штрафувати перевізників. Відповідну петицію оприлюднили на сайті міської ради 6 червня.

«Замість того, щоб дотувати перевізників із бюджету для того, щоб вони возили пільговиків безкоштовно, влада перенесла цю ношу на плечі громадян, які уже платять за пільговиків, сплачуючи податки, нас змушують це робити вдруге. Ми вимагаємо, щоб у кожній «маршрутці» була вказана максимальна кількість пасажирів, при переповненні – штраф. «Маршрутці» більше 10 років? Значить, старий тариф. До приміських «маршруток, маршрут яких більше 50 % по місту, застосовувати пункт 2 (старий тариф, – ред.). Після 21:00 год. інтервал не повинен зменшуватися. Поверніть «маршрутки» №№ 53, 53-А», – зазначено у петиції.

Автор звернення також запропонував створити фонд, до якого будуть йти штрафи, і з нього виділяти гроші на дотації перевізникам, щоб вони могли відпустити тариф.

«А краще робіть те, що повинні, дотуйте самі із бюджету, а не вторинно з нашої кишені», – наголосив автор петиції.

Підтримати електронну петицію можна ще упродовж 89 днів. Усього необхідно 250 підписів.

Нагадаємо, попри підвищення вартості проїзду, деякі маршрутки возять житомирян по старій ціні. У центрі Житомира перенесли зупинки тролейбусів та «маршруток».

Leave a Comment