Житомиряни вимагають встановити світлофор на перехресті вулиць Героїв Крут та Івана Мазепи

Житомиряни вимагають встановити світлофор на перехресті вулиць Героїв Крут та Івана Мазепи. Відповідну електронну петицію оприлюднили на сайті міської ради 19 червня.

«Перехрестя вулиць Героїв Крут та Івана Мазепи відоме частими аваріями, які призводять до негативних наслідків як для водіїв, так і пішоходів. Незручне перетинання транспортом вулиці Івана Мазепи з боку вулиці Героїв Крут пояснюється високою завантаженістю трафіком головної дороги (вул. Івана Мазепи), де автомобілі, як правило, рухаються з великою швидкістю. Крім того, зелені насадження обабіч перехрестя значно погіршують огляд водіям, що створює аварійні ситуації. На мою думку, простим вирішенням даної проблеми є встановлення світлофора на цій ділянці, а не тільки новеньких опор, які поганенько регулюють дорожній рух. Як відомо, дане перехрестя є в списку місць, де заплановано встановлення світлофора, однак чомусь ці дії сильно затягнулись в часі», – зазначено у петиції.

Підтримати електронну петицію можна ще упродовж 89 днів. Для того, щоб електронне звернення потрапило на розгляд, потрібно 250 підписів.

Нагадаємо, у мерії витратять 13 мільйонів на світлофори та розмітку. Житомирська міськрада за день витратила на розмітку доріг понад 400 тисяч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *