Житомиряни заборгували водоканалу 75 мільйонів гривень

Заборгованість житомирян за послуги водопостачання та водовідведення за 2022 рік склала 75 млн грн. Про це повідомили на «Житомирводоканалі».

«Рівень оплати населення за послуги становить 89,9%. У той час як для повноцінного функціонування підприємства, він має бути 100%», ‒ зазначають на комунальному підприємстві.

В той же час, додають комунальники, співробітники водоканалу не тільки перекладають мережі та ліквідують наслідки аварійних ситуацій у Житомирі, а й відновлюють зруйновану інфраструктуру тих міст, які найбільше постраждали від наслідків військових дій.

Чи не найбільше, стверджують у «Житомирводоканалі», заборгували жителі багатоповерхівки по вулиці Ціолковського, 14. Загальний борг по будинку становить майже 330 тис. грн. Всього у Житомирі понад 2 десятки багатоповерхівок мають понад 200 тис. грн заборгованості за водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, що комунальний готель «Україна» Житомирської обласної ради заборгував своїм працівникам зарплату. «Житомиртеплокомуненерго» дозволили погасити заборгованість перед «Нафтогазом» протягом 7 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *