Житомиряни замовляють романтичні побачення у старому трамвайчику (ФОТО)

Житомиряни замовляють романтичні побачення у старому трамвайчику (ФОТО)

Маршрут для свята і відпочинку.

Візитна картка Житомирського трамвайно-тролейбусного управління  – дерев’яний трамвайчик, який здійснює подорож маршрутом з депо від вулиці Вітрука до майдану Перемоги і назад. Працівники ТТУ зробили оригінальну копію того трамваю, який їздив вулицями Житомира більше сотні років тому.

«Цей трамвайчик підтримує імідж нашого підприємства. Модель –  діюча. Його замовляють на екскурсію для школярів, на дні народження, весілля. Прикрашають повітряними кульками, катаються, дивляться місто. Замовляли навіть на романтичне побачення, під час якого хлопець освідчився дівчині. Плануємо записати звуковий екскурсійний супровід, щоб подорож була також і пізнавальною», – розповів начальник Житомирського трамвайно-тролейбусного управління Олег Таможський.

Ціна задоволення – 249 грн за одне маршрутне коло.

Довідково. Унікальність житомирського трамваю – вузькоколійна система. Така є лише у Вінниці, Євпаторії та селі Молочному Сакського району у Криму. Перший житомирський трамвай став на колію, а тоді були ще одноколійні шляхи, у 1899 році. З тих під трамвай не припиняв свого руху, навіть у воєнні часи.

трамвай старый-0342

трамвай старый-0340

трамвай старый-0334

трамвай старый-0331

трамвай старый-0328

трамвай старый-0325

трамвай старый-0323

трамвай старый-0320

Нагадаємо, У ЖТТУ транспорту дають друге життя – відновлюють старий трамвай.

Leave a Comment