Житомиряни збирають підписи проти будівництва «звіроферми смерті»

Житомиряни збирають підписи проти будівництва «звіроферми смерті»

 Зареєстрували петицію.

Житомиряни збирають підписи проти будівництва норкової ферми в Коростишівському районі, яке планує реалізувати інвестор з Данії. Відповідну електронну петицію оприлюднили 11 червня.

«Прошу подписать петицию против строительства норковой фермы в Житомирской области. Во всем мире подобные фабрики закрывают, в то время как у нас подписываются меморандумы о их строительстве. Неужели это и есть европейские ценности? Возможно наши голоса смогут внести свою лепту и остановить строительство этой фабрики смерти. Не будьте равнодушными!» – написала авторка петиції Юлія Конончук.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Як вже повідомляв «Вголос.zt», реалізовувати на Житомирщині проект з будівництва норкової ферми планує інвестор з Данії. Меморандум про співпрацю підписали сьогодні 30 травня інвестор Ханс Олесен та голова ОДА Ігор Гундич. Інвестиційний проект передбачає собою будівництво норкової ферми в Коростишівському районі на 5 тис. маточних голів. За 5 років інвестор планує розширити ферму на 10 тис. маточних голів.Сума інвестицій – 800 тис. євро. Ферма надасть 10 робочих місць під час будівництва та 30 робочих місць під час функціонування.

До слова, у європейських країнах хутряний бізнес забороняють або встановлюють жорсткі обмеження, щоб ця справа ставала нерентабельною і з часом цей бізнес закрився. За словами зоозахисників, іноземні виробники зводять «хутряні» ферми в Україні, де законодавчо не захищають гуманне поводження з тваринами.

Нагадаємо, що на Житомирщині оштрафували фермера, який погано годував тварин та зберігав на фермі черепи. Інвестор з Данії хоче побудувати у Коростишівському районі норкову ферму.

Leave a Comment