Житомиряни збирають підписи проти об’єднання школи №22 із гімназією №1

Житомиряни збирають підписи проти об’єднання школи №22 із гімназією №1

Петиція.

Житомиряни просять міську раду зберегти школу №22 ім. В.М. Кавуна та не приєднувати її до гуманітарної гімназії №1. Відповідну електронну петицію оприлюднили 24 вересня. Протягом кількох годин звернення зібрало 238 із необхідних 300 підписів.

“Звертаємось до Вас з проханням не допустити знищення Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 ім. В.М. Кавуна як окремого навчального закладу, який є самостійною укомплектованою одиницею.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування мають поважати право батьків виховувати своїх дітей відповідно до власних релігійних і філософських переконань, а суб’єкти освітньої діяльності мають враховувати відповідні переконання під час організації та реалізації освітнього процесу, що не повинно порушувати права, свободи та законні інтереси інших учасників освітнього процесу.
Батьки здобувачів освіти мають право обирати заклад освіти, освітню програму, вид і форму здобуття дітьми відповідної освіти ст. 55 Закону України «Про освіту», яке було нами реалізоване при виборі саме Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 ім. В.М. Кавуна. Ми впевнені у Вашій належній реакції на дану ситуацію, яка має великий суспільний резонанс у місті”, – написала авторка звернення Крістіна Карапетрова.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Варто зауважити, що у серпні міська рада планувала об’єднати дві згадані школи з метою економії коштів. Питання мали розглянути у ході сесії міської ради в вересні. Але питання тимчасово відклали, вирішивши порадитися із громадськістю.

Нагадаємо, житомирська школа заплатить 120 тисяч за захист від блискавки. Якість води у деяких школах Житомирщини не покращується роками.

Leave a Comment