Житомиряни збирають підписи проти уроків християнської етики у школах

Житомиряни збирають підписи проти уроків християнської етики у школах

Мовляв, церква відокремлена від держави.

Житомиряни збирають підписи проти запровадження у навчальному процесі «релігійних уроків». Відповідну електронну петицію оприлюднили 14 вересня.

«Деякі політичні партії, намагаються від імені громади, впровадити вивчення релігійне виховання у школах міста. Оскільки діти і так мають велике навантаження у школах, і в Конституції чітко і ясно написано, що церква відокремлена від держави, прошу підтримати петицію про заборону внесення предметів релігійного спрямування у навчальний процес у школах, а також заборонити Житомирській облраді чи іншим державним органам міста вносити такі пропозиції до Міносвіта чи Верховної Ради від імені громади. (Політичні партії можуть вносити такі пропозиції від свого імені, не прикриваючись громадською думкою до якої вони не мають відношення).

Для формування світогляду дітей на релігію, є інші спеціалізовані установи (церкви, тощо), до того ж не слід забувати що оплата праці вчителів у будь-якому разі іде з податків виборців і використання їх у інших напрямках (наприклад на ті самі ремонти у класах чи харчування дітей у школах) є більш доцільним ніж вивчання будь-яких “релігійних етик” у школах», – написав автор петиції Дмитро Громико.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Як вже повідомляв «Вголос.zt», депутати обласної ради на найближчій сесії звернуться до Верховної Ради та Міністерства освіти та науки із проханням ввести в шкільну програму викладання християнської етики та інших релігійних дисциплін. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті облради. Крім того, автори проекту просять «формувати християнський світогляд при викладанні всіх християнських дисциплін, особливо природничого спрямування» та відновити обов’язкове викладання предмету «Релігієзнавство». Окрім цього, ініціюють запровадження спецкурсів у вузах «Християнська філософія», «Християнська психологія та педагогіка» та «Християнська соціологія».

Нагадаємо, що облрада проситиме ввести відповідальність за пропаганду гомосексуалізму. Депутати облради оголосили рік Бандери і рекомендують місту встановити йому пам’ятник.

Leave a Comment